24 Mart 2016

Uydunet İnternet İptalinde Kullanamadığım Modem Ücretinin Talep Edilmesi!

1 sene önce açtırmış olduğum interneti altyapısı taşınacağım yerde bulunmadığından dolayı iptal ettirmek zorunda kaldım, bana interneti bağlattığım yerde yeni taşındığım yerdeki ikametgah belgem ile birlikte Teledünya (Türksat) merkezine gittiğim takdirde hiçbir ücret talep edilmeyeceği aboneliğimin iptal edileceği söylenmesine rağmen 1 sene taksit taksit ödemiş olduğum modemin geriye kalan 1 senesi için toplam 86 lira talep edilmesi, modemi iade edebileceğimi belirtmeme rağmen kurallar gereği peşin olarak hepsini ödemek zorunda olduğumun belirtilmesi tamamen haksızlıktır.

Melih 126 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5159035 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller kapsamında 14-04-2015 tarihinde Hızlandıran Kampanya'dan yararlandığınız ve cihaz ücretlerini taksitlendirdiğiniz görülmektedir. Dolayısıyla cihaz bedeli tarafınızdan ödenmek durumundadır. Yararlanmış olduğunuz kampanyada cihaz, kampanya dahilinde verilmemiştir. Cihazı satın aldığınız için iade kapsamına alınamamakta olup ilgili kampanyada cihazlar ücretsiz verilmediği için cihaz iadesi gibi bir durum da söz konusu değildir. Sistemsel olarak da bu durum mümkün olmamaktadır. Şebeke dışı nakilden iade süreci kapsamında kampanyanın size sunmuş olduğu indirimler, kurulum ve aktivasyon bedelleri tarafınızdan tahsil edilmemektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi24 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5159035 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön