29 Mart 2013 #1713548

Uydunet İnternet Hizmeti Verilmemesi!

16 mart'ta evime Uydunet bağlattım. Pazartesi internetim kesildi, çağrı açtırdım. Akşam 6'dan sonra teknik destek geleceği söylendi. Bekledim gelinmedi. Ertesi gün tekrar çağrı açtırdım yine 6'dan sonra gelinmesini talep ettim. 6'dan önce arandım ve evde bulunmadığımdan (çalışıyorum) internetim tamir edilmeden çağrım kapandı.


3. seferde gelen ekip apartmanda sinyal sorunu olduğunu söylediler. İnternet geldi. Ertesi gün tekrar kesildi. Tekrar aradım. Teknik ekip gelecek dendi. Modem değişti fakat internet gelmedi. Cumartesi gelen ekip apartman sinyalini düzeltti ve sorun çözüldü. Ama ben 7 gün boyunca ilgisizlikten dolayı internetsiz kalmış oldum. İlgisiz, umursamaz bir firma.

Alper 45 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli inceleme ve bildirimler sağlanmıştır. Hizmetlerimizde yaşadığını sorunlar için 444 0 126 veya [email protected] adreslerininden bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede destek olmak üzere yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1713548 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön