12 Eylül 2013 #2007631

Uydunet İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Kablo TV ve Uydunet 1 Mbps internet kullanıcısıydım. Her şey dahil yaz fırsatı kampanyasından faydalanarak Teledünya ve 20 Mbps internet için başvurdum. 7/9/2013'de kurulum yapıldı. Teledünya çalışıyordu ancak sinema TV ve üst paket kanalları açık değildi. İnternet de gelmemişti. 126'yı aradığımda Teledünya ve Uydunet hizmetlerinin başvuru aşamasında olduğu ve genel müdürlükte onay beklediği, internetin en geç sonraki gün açılacağı söylendi. Ancak internet açılmadı ve ben halen 1 Mbps eski internet tarifemi kullanıyorum. Üstelik bugün Teledünya'da hiçbir kanal açılmamaya başladı. Sadece Kablo TV hizmeti çalışıyor. Eğer Teledünya ve internetim açılmayacaksa taahhüdümün iptal edilmesini istiyorum.

Melek 131 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2007631 Şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Melek20 Eylül 2013

    Kurulumdan 2 hafta geçmesine rağmen halen bir sonuca varamadım. Ne Teledünya var ne de 20 mbps internet. Bana dönüş yapılmasını bekledim ancak yapılmadı. Defalarca 126'yı aradım hep internetin sonraki gün açılacağı söyleniyor. Bana Ankara il müdürlüğünün telefonunu verdiler; aradım, bende modemin gözükmediğini söylediler. En kısa zamanda açılacağını söylüyorlar ama ortada hiçbir şey yok.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2007631 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön