08 Ağustos 2016

Uydunet İnternet Hizmet Hızı!

Hizmetini almakta olduğumuz Uydunet (kablonet) wireless internet hızı ile ilgili sorun yaşamaktayız.
Defalarca aramış olmamıza rağmen internet hızımınız düşüklüğü ile ilgili bir çözüm bulunamamış olup, restart etmeler, modeme bağlanıp portları değiştirmeler aracılığı ile telefon üzerinden sorunumuzun çözülemediğini gördük. Her defasında da aynı öneriler ile çözümsüz kaldık. 10 MB' ye kadar hizmet için ücret ödememize rağmen 3mb' nin üzerine çıkamadık ve kesintilerimiz çok sıklaşmaya başladı. Taahhüt edilen hizmeti alamadığımız için iptal etmek istediğimizde de 265 TL ek fatura çıkarıldı.

Gökhan 228 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi14 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6144493 numaralı şikâyetinize istinaden arıza ekiplerimiz tarafından sağlanan müdahale kapsamında tarafınız ile irtibata geçilerek docsis 2.0 standartlı modeminizin arızalı olduğu, hatta sinyal sorunu bulunmadığı bildirilmiştir. Modeminizin garantisi bulunmaması nedeniyle müdahale sağlanamamıştır. 11-08-2016 tarihinde satın almış olduğunuz yeni modeminizin kurulumu sağlanmış olup geçen süre zarfında herhangi bir kopma kesilme problemi ile karşılaşılmadığı hususunda tarafınızdan teyit alınmıştır. Talebiniz doğrultusunda 25 Mbps'e kadar 75 GB Ekosınırsız tarifeye geçişiniz gerçekleştirilmiştir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6144493 numaralı şikâyetinizle ilgili arıza kaydı müdahalesi kapsamında 11.08.2016 16:41 'de tarafınız aranılmış olup hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi09 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6144493 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi08 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6144493 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön