16 Mayıs 2016

Uydunet İnternet Hızımda Sürekli Bir Yavaşlama Durumu Söz Konusu!

Kısaca internet hızımda sürekli bir yavaşlama durumu söz konusu. Verdiğiniz hizmetin kalitesini ek'te görebilirsiniz.


444 0 126 müşteri hizmetlerindeki görevli kişi ile yaptığımız testte modeme gelen sinyalde her hangi bir problem olmadığını sonucun ekran görüntüsünü destek biriminize mail atmamı istemişlerdir. Lütfen en kısa zamanda sorunun çözülüp bağlantı hızınızın düzeltilmesini talep ediyorum.

Görkem 123 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Sayın Abonemiz; 5515930 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek teknik ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde sorunun giderildiğine dair teyit alınmıştır. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Görkem'in Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2016

  Hızlı bir şekilde sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • Kablo Net Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Sayın Abonemiz; 5515930 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup arıza kaydınız doğrultusunda ekiplerimiz tarafından en kısa süre içerisinde gerekli müdahale işlemleri gerçekleştirileceği bilgisi iletilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa süreç aralığında dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Sayın Abonemiz; 5515930 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön