12 Kasım 2015

Uydunet İnternet Hızım Yavaşladı, Telefonlarda Wifi'ye Girmiyor Bile!

Benim 25 Megabit hızında internetim var bundan 1 ay önce hızım çok iyi telefonlarda da wifi gayet akıcıydı fakat bugünlerde internete erişim sağlarken aynı hızı ve verimi alamıyorum, telefonlar Wifi'ye bağlanıyor ama internet erişimini çok düşük alıyorum. Lütfen yardım edin.

Ayse 146 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi12 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4173333 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4173333 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, müsait olmadığınızı belirtmeniz üzerine herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Müsait olduğunuzu belirttiğiniz zaman aralığında tekrar geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4173333 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön