19 Şubat 2013 #1638366

Uydunet İnternet Hızım Kullanılamayacak Derecede Yavaş!

Uydunet internet sağlayıcısının 1 megabit sabit hız paketini kullanıyorum. Modeme tek bilgisayarla bağlanmama rağmen internet hızı kullanılamayacak kadar yavaş ve bunun büyük sıkıntsını yaşıyorum. Gündüz saatlerinde sık sık geceleri ise tamamen kullanılmaz hale geliyor internet hızı.


Diğer sağlayıcılara göre kalitesine güvenerek bağlattığım uydunet internet hattı üyeliğimi taahhüdü biter bitmez iptal ettireceğim zira para ödeyip hizmet alamamak hayli sinir bozucu. Uydunet bağlatmayı düşünen arkadaşlarıma şiddetle başka şirketleri araştırmalarını tavsiye ediyor ve malum firmaya kötü dileklerimi iletiyorum.

Nur 57 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1638366 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1638366 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön