18 Nisan 2013 #1750169

Uydunet İnternet Hızım Çok Yavaş!

2011'de kampanya kapsamında uydunet abonesi oldum. Müşteri hizmetleri iyi aynı gün biri geliyor. Ancak sorun teknik ekibin düzenli gelmesinde değil internet problemine çözüm bulamamaları. 2 yıldır çıldırtan seviyede bir internet performansı var. Video izlemekten, veri indirmekten falan bahsetmiyorum basit bir web sayfasının açılmasından, gmail ile eksiz e-posta gönderiminden bahsediyorum.


Defalarca aradım, ekip yolladılar nafile. Verilen modem zaten çok kötü yan odayı bırakın koridordan çekmiyor. Aylar önce umudumu kestim ve aramıyorum. 7 mayısta taahhüt bitiyor ben de kurtuluyorum gün sayıyorum. Şikayeti yazmak için sayfayı açmam 8, 5 dakika aldı (ölçtüm).

Ufuk 69 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz, 1750169 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Ufuk18 Nisan 2013

    Şikayetlerimizi aylarca bu kanallardan size ilettik. Allah var her seferinde bir ekip geldi. Sinyali yükseltip gittiler. en fazla 1 saat çalışır gibi oldu sonra tekrar aynı. Aynı gün defalarca aradığım oldu. Zİra bir mail bile göndermedim. Sonra altyapı sorunu olabilir dendi, kutu değişti o oldu bu oldu ama internetimde bir değişim olmadı. Modem zaten olabilecek en kötü modem performans namına hiçbir katkısı yok. Aylardır doğru dürüst web sayfası bile açamıyoruz bırakın video izlemeyi dosya indirmeyi. Ben artık çözüm beklemiyorum çoktan umudumu kaybettim. Taahhütün bitmesini bekliyorum az kaldı kurtuluyorum ama başkalarının da bu sıkıntıları yaşamasını istemiyorum. Bu nedenle her kanalda bu sıkıntıları dile getireceğim hatta bir platform bile kurmayı düşünüyorum. Eğer yeterli servis verecek alt yapınız yoksa o bölgelerde hizmet vermeyeceksiniz. Tabi benim bahsettiğim yer Ankaranın göbeği Meclisin 100 metre yanı. Artık burada da alt yapı yetersizse diyecek başka sözüm yok, Saygılar,

  • Kablo Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1750169 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön