22 Mayıs 2015

Uydunet İnternet Hızı Düşüşü Sonrası Hizmet Alamadım!

Geçtiğimiz ay 3-4 defa çağrı merkezini arayarak şikayet kaydı oluşturdum ancak gelip ilgilenen olmadığı gibi bu sorun 6 aydır mevcut. Ne zaman adil kullanım kotası aşılsa internet hizmetimizde kopmalar yaşanıyor. Her ne kadar bunu dile getirmiş olsam da sorunuma çare bulunmadı. Sıkıntımız giderilmesini istiyoruz.

Selim 354 Okunma

Cevaplar

  • Selim22 Mayıs 2015

    Çağrı merkezinizi aramal istemiyorum çünkü çözülen hiçbir şey olmuyor GSM numaramı güncelledim tekrar ulaşmanızı istiyorum tarafıma.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3257759 nolu şikâyetinize istinaden sistem üzerinde kayıtlı olan sonu "89" ile biten cep telefon numaranızdan aranılmış olup "numara kullanım dışı" uyarısı alınması nedeni ile tarafınıza ulaşılamamıştır. Bilgilerinizi güncelleyerek,tarafımıza bilgi iletmeniz durumunda gerekli kontroller yapılabilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3257759 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön