02 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2427812

Uydunet İnternet Bağlantısında Sorun Var

Defalarca modemi kapatıp açmama, müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirmeme rağmen, bana sorun olmadığını, bağlantımın çok normal olduğunu ısrarla söyleyen firma. Kablosuz modemi (sözde) yasal sınırlar olduğu için asla çekmeyen. 2 oda yanda bile sinyal alamayan modemi size hediye diye veren.


2 yıllık sözleşmeyle bağlayıp hizmeti veremeyen firma. Kablosuz olarak hızınız 3 mbiti geçemiyor. Günümüzde çoğu cihazımızda taşınabilirken. Ben dizüstü bilgisayarımda dahi 20 mbit lik hızımı kullanamıyorum.


Uydunet tamamen sorun. Bu şikayeti de tabletimden açtığım interneti cihazlarıma paylaştırarak yazıyorum.

Murat 275 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Abonemiz; 2427812 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede Teledünya hizmetinizde yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili teknik ekiplerimizin tarafınıza bir nüshasını bıraktıkları raporu iletilen e-posta adresine henüz iletilmemesinden dolayı işlem başlatılamamıştır. Taraıfınıza aktarılan e-posta adresine ilgili mail ulaştığı taktirde gerekli kontroller yapılacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Sayın Abonemiz; 2427812 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede Uydunet hizmetinizde yaşamış olduğunuz sorunu temin ettiğiniz Wireless çekim gücü arttırıcı bir cihaz sayesinden çözüm sağladığınız bilgisi alınmıştır. Teledünya hizmetinizde yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Abonemiz; 2427812 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler