03 Mayıs 2013 #1777012

Uydunet İnternet Bağlantısı Sürekli Kopuyor!

2011 yılı sonundan beri üyüyeyim ve o tarihten beri sürekli internet kopma problemi yaşıyorum. Uydunet resmen internet sağlayamıyor! Defalarca telefonda arıza/şikayet kaydı oluşturdum. Eve 3 kere ekip geldi, hiç bir şey değişmiyor. Sürekli internet isteyenler kesinlikle uydunetten uzak durmalı.


İnternet üzerinden oyun oynamak uydunet ile bir hayal, sürekli oyununuz yarım kalıyor.
İş için sürekli internete ihtiyacı olanlar kesinlikle abone olmamalı çünkü emin olun sizi yarı yolda bırakacak. Neredeyse hergün modemi yeniden başlatmak gerekiyor, 2-3 günde bir de sistemde genel arıza oluyor. İnternetin gelmesini bekliyorsunuz. Buna rağmen her ay sanki tam internet sağlayabilmiş gibi ücret alıyorlar.

Emre 1.690 Okunma

Cevaplar

 • Emre23 Mayıs 2013

  Ekipleriniz geldi, modemimde, modem ayarlarında, hatta bir sorun olmadığını söylediler. Hiç bir şey yapmadan gideceklerdi. Benim ısrarım üzerine test modem takıldı. Test modemin takılmasının üzerinden 2 gün geçmeden tekrar internetim koptu. Daha sonra 1 hafta şehir dışındaydım. İnternet sağlayıcımda sorun olduğu için evdeki masaüstü bilgisayarımı yanımda götürmek zorunda kaldım. 4 gün önce geri döndüm ve bu sabah yine internetim kopmuştu. Müşteri hizmetlerini aradığımda gece bir çalışma yapılmadığını, genel arıza görünmediğini söyledi. Yani yine durduk yere internetim koptu. Uydunet şimdiye kadar bir çözüm bulamadı. (Hatta önermiyor bile denebilir) 1,5 yıldır verdiğim paramın karşılığı hizmeti henüz alabilmiş değilim.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz, 1777012 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz, 1777012 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede sorununuzun giderilmesi için sizinle irtibata geçilmiş olup şehir dışında olduğunuzu ve yaklaşık bir hafta sonra telefonla bilgilendirme yapacağınızın bilgisi iletmenizden dolayı tarafınızdan bilgi geldiği takdirde gerekli kontrol sağlanacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Emre03 Mayıs 2013

  Kopyala yapıştır ile çözüm sunulmuyor malesef. Başlatılan tüm inceleme ve işlemleri detaylandırabilir misiniz?

 • Kablo Net Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1777012 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön