28 Ocak 2015

Uydunet İnternet Bağlantısı Sorunu

Tekirdağ merkezde ikamet etmekteyim. Yukarıda belirttiğim hizmet numarası ile 2 yıldan beri Teledünya (Türksat) abonesiyim. 2014 yılı 12 ayında 2 yıllık sözleşmem bitti ve Tekirdağ Müdürlüğünüzde tekrar tarife tipi 10 Mbps - 25 GB ekosınırsız tarife ile abone oldum. Keşke olmaz olsaydım.


Abone olduğum tarihten beri internet kullanamıyorum. 10 defa oldu arıza kaydı bırakıyorum. Ekipleriniz geliyor ölçüyor biçiyorlar ve herhangi bir şey yok diyerek gidiyorlar. Modeminiz arızalı dediler modemi değiştirdim fakat arızanın modemden kaynaklanmadığı anlaşıldı. Tekrar iade ettim. Bazen Sabah saatlerinde internete bağlantı yapabiliyorum, fakat akşamdan sonra bağlantı tamamen kesiliyor. Buradaki görevliler ilgileniyoruz.

Mehmet 1.508 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3009641 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından tarafınızla irtibata geçilerek şikayetinize konu olan sorunun çözümlendiğine dair tarafınızdan teyit alındığı belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 3009641 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön