22 Ekim 2016

Uydunet İnternet Bağlantı Sorunu

Uzun yıllardır Uydunet internet ve kablolu TV kullanıcısıyım, 5 ay önceki adres değişikliğinden sonra bulunduğum yerde kablosuz internette yaşadığım sorunlar tahammül edilemez boyutlara geldi. Evimi de mobil cihazımla bağlantı kurduğum internette sürekli kopmalar yaşıyorum. Son olarak 21.10.2016 tarihinde Uydunet çağrı merkezini destek amaçlı aradım. Hizmet veren saygısızlıkarkadaşın çok bilmiş tavırlarına maruz kalarak hiçbir şekilde sorunu kabullenmemesi tahammül edilemez. Modemim de hiçbir sorun olmadığını yine istersem arıza kaydını açılabileceğini ancak teknik ekipteki arkadaşların hiç biri sorun yok diyeceklerini çok bilmiş tavrıyla belirtti. Sorunsuz olarak kullandığım uydu net firması tarafından böyle bir durum gerçekten üzücü. Sorunum giderilmediği takdirde yaşanan arızayı zabıt yoluyla tescil ettirip ilgili kurumlara şikayetimi ileteceğimi bilmenizi isterim.

Şefik 746 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753436 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, hizmetiniz ile ilgili gerekli müdahalelerin sağlandığı bilgisi verilmiş olup son 2 gün içerisinde herhangi bir bağlantı sorunu ile karşılaşmadığınız hususunda tarafınızdan teyit alınmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi23 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753436 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753436 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup şikayete sebep olan arıza ve çağrı merkezimiz ile gerçekleştirilmiş olduğunuz görüşme hakkında detaylı bilgi edinilmiştir. 22.10.2016 tarih itibari ile hizmetinizi kontrol etme imkanınızın olmadığını belirtmeniz üzerine, aağlantı esnasında yaşanan kopma sorunu ile ilgili gerekli kontrol ve müdahalelerin sağlanabilmesi adına 23.10.2016 tarihinde tarafınıza bizzat geri dönüş yapılarak, bilgilendirme sağlanacaktır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753436 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön