05 Şubat 2014

Uydunet İnternet Bağlantı Hızım Düşük

Ben Türksat Uydunet internet kullanıcısıyım ve iki sene 3 Mbps'lık, bu senede 20 Mbps'lik hız paketi kullanıyorum. Yaşadığım sorun internet hızımın aşırı yavaş oluşu ve internet aktarımının saatlere göre değişkenlik göstermesidir. Daha önce Müşteri hizmetlerini aradığımda bana hız testi yaptırarak her şeyin normal olduğunu kendi bilgisayarımda sıkıntı olabileceğini söylediler. Bende bunu denemek için hem Superonline hem TTNET kullanıcısı arkadaşlarımın evine giderek test ettim ( onların hız limitleri 8 mbps ve 1 mbps olmasına rağmen).


Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Teknik ekipten gelmesini istediğimde testiniz normal çıktı gelemeyiz cevabını verdiler ve gerekli yönlendirmelerde bulunmadılar.

Emrah 347 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    Ben şikayet var'a yaptığım başvurunun dönütünün bu kadar hızlı olmasına şaşırmakla birlikte kendim başvurduğum zamanki müşteri hassasiyetinin sizden sonraki ile dağlar kadar fark olduğunu belirtmek istiyorum.Bu yüzden teşekkür ederim yardımlarınız için.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz; 2274811 numaralı şikayetiniz ile ilgili iletişime geçilerek modem arayüz ayarlarınız gerçekleştirilerek kablosuz hız testi sonucu sorunun giderildiği tarafınızdan teyid edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2274811 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön