28 Ekim 2016

Uydunet İnanılmaz Yavaş

2015 Ağustos ayında 2 yıl taahhütlü olma üzere Uydunet'e geçtik. Abartısız söylüyorum ki 2 - 3 ayda 1 müşteri hizmetlerini arıyorum hız yavaş diye. Speedtest yaptığımda download 16 MPS. Oysa ki 25 MPS bizim ki ve AKK daha dolmadı. Bıktırdı artık, ayrıca yeni abonelere fiyatlar daha ucuzken eski abonelere fiyat daha fazla. Şu taahhüt bitsin bir an önce başka firmaya geçeceğim. Uydunet pişmanlıktır.

Mustafa 392 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa07 Kasım 2016

  Artık her hafta müşteri temsilcileriyle görüşmekten bıktım. Son iki gündür hız 0.68 MBS download, upload hesaplanamıyor bile. Müşteri temsilcisini arıyorum "bize bilgi geldi son 2 gün içerisinde bütün abonelerin neti yavaş diye" soruyorum kendisine sadece sizin firmaya mı özgü bilmiyorum diyor. Peki size bilgi geldiğiniz de sormadınız mı merak etmediniz mi bizim firmaya özgü mü diye sizce sormuş muyum dur diyor? Madem neden bilmiyorum diyorsun. Her hafta bunlarla görüşmekten bıktım. Diğer firmalarda problem yok TurkNet, i ve Türk Telekom'u şimdi test ettirdim bir problem yok. Nedense sadece Uydunet de var bu problem. Yok siber saldırıymış sok bilgi gelmiş yok komşumun kedisi doğum yaptı... Şaka gibi. İple taahhüdün dolmasını bekliyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6802210 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup şikayete sebep olan arızanın çözümlenmiş olduğu ve yapmış olduğunuz kullanımlar sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadığınız teyit edilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6802210 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza hususunda detaylı bilgi edinilmiş olup bağlantı hızı ile ilgili meydana gelen soruna istinaden yurt dışı çıkışlarında sorun bulunduğu ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) aracılığı ile bilgilendirmesi yapılan Uluslararası siber saldırılar nedeniyle Twitter, Spotify, Netflix gibi birçok sitede dünya genelinde sorun yaşandığı bilgisi verilmiştir. Ancak aboneliğiniz kapsamında önceki tarihlerde de Uydunet hizmetiniz ile ilgili sorun yaşadığınızı belirtmeniz üzerine gerekli kontrollerin tarafımızdan sağlanacağı ve kontrollerin neticesi ile ilgili 29.10.2016 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanacağı aktarılmıştır. Gerekli takip yapılmaktadır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6802210 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön