15 Mayıs 2013

Uydunet Hizmet Kalitesi Yetersiz!

1 Aydır arıza kaydı bırakıyorum, modem arızalandı. Fiyasko call center savaşından sonra, yarın gün içinde gelecekler diyorlar. Tamam da ben işimi gücümü bırakıp ev de oturup sizi mi bekleyeceğim! Saat 22. 00'a kadar hizmet veriyoruz diyorsunuz ama akşam 18. 00 dan sonra arıza kaydı bırakmanız gerekiyor dediniz. Eee onu da yaptık, bu sefer de garanti vermiyoruz yarına kalabilir diyorsunuz. Bu nedir ya ? Sizinle uğraşmaktan yoruldum.

Hattımı tamamen iptal edeceğim ama ceza var diyorsunuz. Ama az kaldı sizden en kısa zamanda kurtulacağım. Şu modemi değiştirin bari de son aylarımda biraz internet hizmeti alalım. Tek iyi olduğunuz konu fatura kesme bravo.

Faruk 46 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz, 1799011 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1799011 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön