12 Şubat 2014 #2291092

Uydunet Hız Düşüşü ve Çözümsüz Müşteri Temsilcisi

Uydunet müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Her seferinde modem resetleyin cevabı almaktan sadece modemin değil benim de beynim yandı. Taahhüdümün bitmesine 8 ay varmış bu yüzden belli bir ücret ödemeliymişim. 10mb bağlantı hızı taahhüt edilmesine rağmen 3 mb geçmeyen bir bağlantım var. Siz taahhüdünüzü yerinize getirmezken ben neden getireyim. Teknik ekip ayda bir evime gelir oldu. Yakında kiraya ortak olacağız.


Müşteri temsilcisi N** sanırım adı, zaten 3 tlye bu kampanyaya geçmişiniz derdiniz, nedir gibi bir cümle kullandı. E siz bana demişsiniz ki ben geçmişim. Kafama göre 3 tl'lik kampanya hazırlamıyorum. Online işlem merkezine defalarca arıza kaydı bıraktım en ufak bir geri dönüş olmadı.

Mehmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291092 numaralı şikayetinize istinaden şikayetinizin yetkili birime yönlendirilmesi sonucunda adresinize gelindiği ve iletişim numaranızdan arandığınız fakat ulaşım sağlanamadığı iletilmiştir. Yapılan kontrollerde 10 mbps hızdan 3 mbps hıza düşmesinin nedeni 50 GBlık kota aşımı olduğu tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291092 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede şikayetiniz hakkında detaylı bilgi alınmış ve şikayetinizin yetkili birime yönlendirileceği iletilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2291092 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön