20 Şubat 2013

Uydunet Google Dahil Birçok Web Sitesi Açılmıyor!

Uydunet abonesiyim. Uydunet üzerinden Google Maps, Google web translate gibi hizmetlere ulaşamıyorum. Oysaki aynı sitelere Ipad'imdeki Vodafone bağlantısı ve yine arkadaşımdaki Superonline üzerinden hiç bir sıkıntı olmadan ulaşabiliyorum.. Anlamadığım bir şekilde Uydunet bazı sitelere erişimi engelliyor ve neden engelleme yapıldığıyla ilgili (yasal mevzuat gibi. . ki bu durum yasal engel olsa Türkiye'deki tüm servis sağlayıcıları bağlardı) müşteriyi bilgilendirmiyor. Sadece sayfaya ulaşılamadı hatası alıyorsunuz, sanıyorsunuz ki böyle bir site mevcut değil.

Kemal 444 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1645132 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla tekrar irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede site erişim problemleri nedeniyle ekran görüntülerini iletmeniz talep edilmiştir.Tarafımıza mail olarak iletmiş olduğunuz ekran görüntüleri incelendiğinde bilgisayar yapılandırmaları kaynaklı sorun yaşandığı tespit edilmiş ve tarafınıza mail yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Kemal22 Şubat 2013

    İlgili incelemelerin ve düzeltici faaliyetin sonucunu bekliyorum. Tesekkürler

  • Kablo Net Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1645132 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön