29 Nisan 2013 #1768761

Uydunet Gelmeyen Ekipler ve Giderilemeyen Arızam!

Günlerdir aynı konudan arıza kaydı bırakıyorum. Müşteri temsilcisi arızayı görüp teyit ediyor. Özellikle not düşerek ekiplerin eve gelip kontrol edeceğini söylüyor ama gelen giden olmuyor ve tabiki arızam devam ediyor. Türksat kablo'ya da mail attım cevabı hizmet normal görünüyor oldu ama ben kullanıcı olarak nasıl oluyorsa hizmet alamıyorum.


Arıza giderilip müşteriden teyit almadan arızayı kapatmak suçtur. Ben 4440126 yı her aradığımda yaklaşık 4,00 TL yazıyor. Başka bir servis sağlayıcıdan daha pahalı bir internet alarak kullansam daha ucuza gelirdi. Ben faturamı düzenli şekilde yatırıyorum, sizinde ödediğim ücretin karşılığını vermenizi istiyorum. Bu benim hakkım değil mi?

Soner 80 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz, 1768761 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Soner29 Nisan 2013

    Bütün uğraşlarım ve çabalarım il müdürlüğünü arayarak zorla yollanan ekip, gelip sadece sinyal kontrolü ve hız testi yapıp gitti. tahmin edileceği üzere arızam devam ediyor. Şuan bu cevabı yazarken dahi kesilmeler oluyor. Gelen ekip modem online olamayınca değerler standart dışı olur dedi. Benim bildiğim ise değerler standart dışı olduğu için modem online olamaz. Ücretini aksatmadan ödediğim hizmeti alamıyorum ve ben ısrarla hala ödemeye devam ediyorum. Ödenen tutarlarla hizmetin gelişmesi gerekirken daha da kötüleşiyor. resmen 1 haftadır resmen teknik servis bana müsaade ederse internet kullanabiliyorum. Ödediğim ücretin karşılığını istiyorum. Aksi takdirde ya ücret iadesi yada koşulsuz karşılıklı olarak iptal istiyorum. Ben 3. gün dolmadan daha 20 ye yakın arıza kaydı, 30 dan fazla telefon açmak ve 5 saat içinde gelecek denilen ve gelmeyen ekipleri sürekli beklemek zorunda değilim.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1768761 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön