08 Nisan 2013 #1731683

Uydunet Garena Programına Puan Alamıyorum!

Yaklaşık 3 senedir Uydunet abonesiyim ve internetimden memnunum; fakat ''Garena'' adlı oyun programında sorun yaşıyorum. Her oyun sonunda almam gereken ''exp'' dediğimiz puanı alamıyorum ve internette bunu araştırdım isp sorunundan dolayı olduğunu ve sadece Uydunet'te yaşandığını öğrendim.


Uydunet'ten IP değişikliği talep edip değiştirmeme rağmen sorun hala geçmedi. Aynı şikayetten muzdaribim, Uydunet yetkililerine mail gönderdim fakat sorununun kendilerinden kaynaklı olmadığını düşünüyor.


Bu şikayetimin altına Uydunet tarafından "gerekli bilgiler verildi sorunlarınız için lütfen bize şu numaralardan ulaşın" diye yanıt gelecektir ama bilin ki herşey aynı kalacak ve sorun çözülmemiş olacaktır.

Erker 69 Okunma

Cevaplar

  • Erker22 Haziran 2013

    Sorunum çözülmedi, uydunet kullananların hepsi benim gibi aynı konudan şikayetçi

  • Kablo Net Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1731683 nolu şikayetiniz ile ilgili tarafınızla yapılan görüşmede gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1731683 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön