15 Nisan 2013 #1743245

Uydunet Garanti Kapsamındaki Adaptörü Vermediler!

Geldiler önce modeme bakarak dediler ki bu yere düşmüş ışıklar yamuk halbuki bu modemlere giren uydu kablosu sert bir kablo ve kısa bizim modemin kablosu masanın ucuna kadar bile yetişmiyor.


Neyse bundan öncede bize gelen bir teknik servise modem çalışmıyor dedik o da adaptör arızalı dedi ve o kadar kötü bir teknik servis ki bir adaptör dahi vermekten yoksun. Garanti kapsamında bozulan adaptörlerini vermediler bizde dedik ki benim büyük bir HDD'min kablosunu gösterdim bu olur mu dedim ve teknik servisle beraber taktık modem çalıştı bir problem olmadı bir süre sonra bozuldu ve bende onları çağırdım. Çözüm istiyorum.

Onur 78 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1743245 nolu şikayetiniz ile ilgili adresinizde yapılan kontrollerde cihazınızın adaptörünün olması gereken adaptör olmadığı ve bu nedenle de cihaz arızası yaşandığı tespit edilmiştir. Cihazınız ilgili üretici firmaya tamir edilmesi için gönderilmiş ve cihaz üretici firma tarafından garanti kapsamı dışında olduğu raporlanarak tarafımıza geri gönderilmiştir. Cihaz ve ilgili evrak adresinize teslim edilmiştir. Bu durum ile ilgili cihazın garanti kapsamı dışında kalması sebebiyle teknik işlem yapılamamaktadır. Cihaz arızanız ile ilgili üretici firma ile irtibata geçebilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1743245 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön