04 Mart 2016

Uydunet Fahiş Fiyatta Faturalandırma Yapıldı!

Aboneliğim borçlarımdan dolayı iptal edilmişti şikayetim üzerine bana söylenen "birikmiş borçlarınızı + ihya bedelini ödeyerek aboneliğimin aynı şartlar altında devam edebilirsiniz" 210 lira ödemem isteniyor ve + ihya bedeli benim eski borçlarımın tutarı 121 liradır ve ben bu 210 liranın içeriği hakkında bilgi almak istedim il müdürlüğüne yönlendirdiler oradan da hiçbir şekilde ayrıntılarına ulaşılmadı. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım ve bana ayrıntısını söyleyemediler. Neye göre 210 lira ödemem gerekiyor eski borçlarımın toplamı 121 lira kalan 89 lira neyin ücreti? Benim neye para verdiğimi bilmek en doğal hakkım ama maalesef hiçbir şekilde neye para ödeyeceğim söylenmiyor sadece 210 lira ver eskisi gibi kullan deniliyor. Müşteri hizmetlerine soruyorum nedir bu 210 lira eski faturaların diyorlar peki eski faturalarım ne kadar diye soruyorum cevap 121 lira 210 lira ne peki Uydunet?

Sıddık 162 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi11 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5017365 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan detaylı incelemeler kapsamında, 105283***5 hizmet numaralı aboneliğiniz 01-03-2016 tarihinde ödenmemiş fatura borçlarınız nedeniyle iptal konuma geçmiştir. Hizmetleriniz borcundan iptal konuma geçmesi üzerine 90 gün içerisinde hat sahibi tarafından abonelik merkezlerimize başvuruda bulunarak İhya işlemi ile tekrar aktif konuma gelebilmektedir. Şikayetinize konu olan tutar ile ilgili abonelik merkezleri ve il müdürlüğü tarafından ihya işlemi esnasında detaylı bilgiye ulaşılabilmektedir. Söz konusu olan tutar içerisinde ödenmemiş faturalarınız, gecikme bedelleri ve hizmetin açık konumda kaldığı süreyi kapsayan ücretlendirme yer almaktadır. Çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek 04.03.2016 ve 10.03.2016 tarihlerinde yapmış olduğunuz görüşmelerde tarafınıza borçtan iptal olan hizmetinizin ihya işlemi yapılması durumunda süreç bilgisi detaylı olarak iletilmiştir. Hizmetinize yönelik an itibariyle kontrol sağlandığında; ihya işleminin henüz gerçekleştirilmediği ve mağduriyet oluşmaması için işlem öncesinde tarafınıza gerekli bilgilendirmeler sağlanmış olup sorun bulunmamaktadır. İhya işlemi öncesi tarafınıza gerekli açıklama yapılmıştır. Mağduriyet söz konusu değildir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Sıddık04 Mart 2016

  Hiçbiir yetkili arayıp iletişime geçmedi müşteri hizmetlerini aradım hiçbir değişiklik yok

 • Kablo Net Temsilcisi04 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5017365 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi04 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5017365 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön