05 Nisan 2013 #1726566

Uydunet Çözülemeyen İnternet Bağlantı Sorunu!

Taahhütlü olarak üye olduğumu Uydunetten 1, 5 senedir doğru düzgün hizmet alamıyoruz. Defalarca telefon yoluyla internetin çok yavaş olduğunu, zaman zaman hiç bağlanamadığımızı aktarmamıza rağmen kimse gelip bakma zahmetine girmedi.


Eskiden telefon üzerinden 56k ile bağlanırken bile daha huzurluydum. En azından bağlantı hızı belliydi ve kesilmiyordu. Şu anda internette sayfaları refresh yapmaktan bıktım.

Bunların müşteri hizmetlerinden de birşey olmaz. Telefon üzerinden modeme reset atma ve dns numaralarını değiştirme şeklinde hizmet veren bir firma olamaz!


Taahhüt biter bitmez kesinlikle kullanmayı bırakacağım.

Çağlar 82 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1726566 nolu şikayetiniz ile ilgili tarafınızla yapılan görüşmede modem yapılandırmaları gerçekleştirilerek hız sorununuzun giderildi tarafınızan teyit edilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Çağlar05 Nisan 2013

    Geçtiğimiz 1,5 sene içinde defalarca aradık fakat hiçbirinde çözüm üretilmedi. 15 dakika internete girebiliyorsak 5-10 dakika duruyor internet. Ardından tekrar giriyor. Ve internete giriyor dediysem o da kağnı hızında giriyor. Burada otomatik mesaj atmayla hallolmuyor sorunlar. Bundan sonra ne ben kullanırım ne de tanıdığım herhangi birinin uydunet bağlatmasına müsade ederim. Bu kafayla devam ederseniz birkaç seneye müşterisiz kalmanız kaçınılmaz.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1726566 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön