04 Şubat 2014 #2275149

Uydunet Çok Güzel Randevu Veriyor Ancak Gelmiyor

Sürekli bağlantı kopması ve bağlansa da yavaş bağlantı sorunlarımız oldu. Geçtiğimiz hafta müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunumuzdan bahsettim. Kontrol edildi ve bahsettiğim arıza tespit edildi. Vaktim olunca randevu alacağımı söyleyip kapadım. Bu pazar akşamı aradım randevu aldım.


İki numara bıraktım. gelmeden aramalarını rica ettim. Kimse aramadı veya gelmedi. Dün akşam müşteri hizmetlerini aradım. Bizi aradıklarını iki telefona da ulaşılamadıklarını ve kapıyı da kimsenin açmadığını iddia ettiler. Sakin olup ikinci randevumu aldım. Bugün de kimse aramadı veya gelmedi. Yalnızca bir numara bir milisaniye çağrı yaptı. Geri aradım meşgule attı karşı taraf. Bu şekilde nasıl servis alabiliriz?

Cengiz 119 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi08 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz; 2275149 numaralı şikayetiniz ile ilgili 08.02.2014 tarihinde iletişime geçilmiştir, ekip müdehalesinde modem arayüz ayarlarınızın gerçekleştirildiği kablosuz modeminizi kullanıdığınız bölgede çevresel faktörlerden kaynaklı olarak değişkenlik gösterebileceği , mesafeye bağlı çekim gücü sorununuz ile ilgili Elektronik mağazalardan Access point temin edebileceğiniz bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Cengiz05 Şubat 2014

  18:40 itibariyle servis geldi müdahalede bulundu. modem sinyalinde anormallik olmadığını ancak anlayamadığım bir değerin yalnış tanımlanmış olduğunu söyledi. değeri düzelttiğini söyledi. eğer kopma problemi devam ederse bıraktığı numaradan salondaki modemin yerinin değiştirilmesini evin orta noktasında bir yere taşınmasını talep etmemi tavsiye etti(evimiz 80m2). çok fazla denememekle birlikte şimdilik daha önceye göre iyileşme var diyebilirim.

 • Kablo Net Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz; 2275149 numaralı şikayetiniz ile ilgili arıza kaydınız oluşturularak ekip yönlendirmeniz gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla

 • Kablo Net Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2275149 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla iletişime geçilmiş olup arızanız hakkında detaylı bilgi alınmış, şikayet kaydınız oluşturulmuştur. Talebiniz doğrultusunda arıza kaydınız oluşturularak ekip yönlendirileceği bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla

 • Kablo Net Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2275149 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

 • Cengiz04 Şubat 2014

  Konunun tam metni bu şekildeydi; uydunet çok güzel randevu veriyor ancak gelmiyor. Ama hakkını yemeyelim servis beklerken evde oturup telefonun ekranın bakarak çok güzel vakit geçirmemizi sağlıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön