01 Nisan 2013 #1717848

Uydunet Cihaz Arızalı!

Uydunetten 1 yıllık sözleşme yaptık. 6 ay oldu şuan ve birden yayın gitti. Servisi aradım. Gelip aldılar ve HDMI girişinde bir arıza var 80 tl maliyeti eğer düzelmezse 60 dolar yurtdışından bir parça getirteceğiz dediler ama şu var bu bir kullanım hatası değil ben decoderi elektronik mühendisi arkadaşıma gösterdim o da HDMI girişinde arıza var dedi ama bu bir kullanım hatası değil ve ürünüm garantili ben neden garantili ürüne para ödeyeyim izlemediğim yayının parasını ben neden ödeyeyim.

Serhat 56 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; Türksat A.Ş. olarak cihazınızın teknik servise ulaşımı ve tarafınıza teslimi konusunda aracılık etmekteyiz. Servis raporu tutan ve arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu belge ile beyan eden cihazınızın teknik servisidir. Abonelik sözleşmenizin 5.3 ve 5.8 maddeleri gereği şikayetinizi Teknik servis ile görüşerek dile getirebilirsiniz. Abonelik sözleşmesi hızlı erişim için “ http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf “ linkini tıklayabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1717848 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön