19 Nisan 2013 #1752383

Uydunet Çalışmıyor!

Uyduner firmasının sağladığı internet hizmetini hiç bir zaman verimle kullanamadık. İptal de ettiremedik. Taahhüt diye bir illet var bilirsiniz herkesin başında olan. Şu yazıyı bile yollayamıyorum. Defalarca deniyorum. Bağlantılarımı gözden geçiriyorum. Hiç bir işe yaramıyor. Resmen büyük firmalar vermedikleri hizmetin karşılığını çatır çatır alıyorlar. Ben bu şikayetleri her gün bir yerde yayınlayacağım.Bu firmanın hizmet politikası hatalı.

Hakan 100 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Mayıs 2013

    BEN HALA ANLAMADIM, ne tür bir çözüm yapılıyor. hiç bir çözüm olmadığı gibi internet bağlantımız daha da kötüleşti. hiç kimsenin umurunda değil. aradık diyorlar arama yok, çözücez diyorlar gelen giden yok, arıyorum 10 haneli hizmet numarası girip beklemekten başka hiç bir işe yaramadı. temmuz ayında taahhütümüz bitiyor Allah'a Şükürler olsun kurtulucam.

  • Hakan23 Nisan 2013

    Sayın yetkili, 2 gündür yurt dışında olduğum için takip edemedim. bence konu alt yapınız ile ilgili artık buradaki şikayetimde önemsiz benim için üyeliğimizin bitmesini bekleyeceğiz. yola çıkmadan internetten indirmek zorunda olduğum 150 K lık bir dosyayı indiremediğim için geçirdiğim sinir patlaması sayesinde her şey daha net. bence bu şikayeti firma olarak daha dikkate alın ve alt yapınızı yenileyin. anlık çözümler hiç bir işe yaramayacak. saygılar.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1752383 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla tekrar irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Hakan19 Nisan 2013

    beni arayan olmadı, olmadığı gibi ulaşamadıysanız eğer tekrar denemeniz gerekli malum hizmet sektöründe hizmeti veren sizsiniz ben değil. taahhütüm gereği kullanamadığım ancak temmuza kadar ödemem gereken bu hizmeti veren sizsiniz. ben bu konu çözülene kadar tüm paylaşım sitelerinde ve şikayet sitelerinde bunu paylaşıcam. saygılar.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1752383 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Hakan19 Nisan 2013

    nasıl bir çalışma başlatıldığını anlayamadım. sayın yetkili 2013 yılındayız, nerdeyse 21. yy lın ilk çeyreği doluyor ancak ben hala evimden internete giremiyorum. devamlı kesiliyor. hiç bir şekilde çalıştıramıyorum olmuyor. bazen iyi çalışıyor bazen hiç yok kaldı ki sorun bağlantının kötüleşmesi de değil, kesiliyor olması. saygılarımla,

  • Kablo Net Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1752383 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön