16 Eylül 2015

Uydunet Bu Kadar Yavaş İnternet mi Olur!

1 senelik Uydunet kullanıcısı olarak son 10 gündür internet bağlantısı o kadar süper ki google ana sayfayı 10 dakikada açıyor. Nedir bu bakım çözemedim en az 15 -20 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir açıklama yapılmıyor, sadece bölgede bakım yapıldığı söyleniyor ama ayın sonu geldiği zaman direk fatura kesiliyor adıma.


Arkadaş insan çıkar bir açıklama yapmaz mı? Maden bir bakımınız var çıkın söyleyin, ne bu ya, sıfırdan hat çekilse bu kadar sürmezdi, birde bu geçen süre içinde millete faturalarını aynen yansıtıp alacaksınız.

Asım 124 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3733197 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3733197 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön