05 Şubat 2014 #2276584

Uydunet Bitmek Bilmeyen Sorun

Uydunet bağlattığımızdan beri yaşadığımız sorunlar bitmedi gitti ve her sefer aradığımızda bir bahane uydurup salıyorlar başlarından. Net kesintileri yetmiyormuş gibi televizyon dahi gidiyor. Yetkililerin geleceğini söylüyorlar bakmak için artık ne zaman gelip gidiyorlarsa yine sorun değişmiyor kısa süre düzeliyor o kadar. 20 mb hıza geçtiğimizde modem geldi ve ne hikmetse oda bozuk düzgün sinyal yaymıyor ve dizüstü bilgisayarlarda net aşırı yavaş bunun için bir şey yapamayacaklarını söylediler.


Değişim talep ettik fakat yine hayır. Bu şikayeti yazıyorum fakat yine boşa yazıyorum gibi gelse bile başkaları da görecektir. Madem kesilip duruyor. En azından çalışır bir modem getirseler.

Demet 92 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz ; 2276584 numaralı şikayetiniz ile ilgili iletişime geçilmiş olup bulunduğunuz ortamın kablosuz çekim gücü kaynaklı olarak kullanamadığınız teyidi tarafınızdan alınmıştır. Kablosuz olarak yaşamakta olduğunuz probleminiz için access point yada wireless adaptor kullanılması yönünde bilgi aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz; 2276584 numaralı şikayetiniz ile ilgili iletişime geçilerek arıza kaydınız oluşturulmuş ekip yönlendirmeniz gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2276584 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön