14 Temmuz 2016

Uydunet Bitmek Bilmeyen Hizmet Problemleri!

Senede 4-5 kez buraya şikayet yazmak ve 10 kez 444 0 126'yı arıyorum ne sorunlu bir firmaymışsınız.

Tarife değişikliği ile beraber modem aldım. Modem kurulum için randevu verdiler, gelen giden yok, hizmet veren firmayı arıyorum telefona bakan yok. İl müdürlüğünü arıyorum teknik servise yönlendiriyorlar, koskoca Konya'nın teknik servisine bakan firmada telefona bakabilecek 1 tane personel yok mu? Tüm günümü boşa harcadılar, modemi vermek ve tarife vermek için sabahtan akşama kadar aranıyorsun alınca da mağdur oluyorsun.

İnternetim de aylardır ping problemi var, sorunu belirttiğimde "download hızınız normal kotanız dolmuş" ve modem hangi modeli vereceksiniz dediğimde "Bilmem bizde zaten 1 tane modem var" şeklinde komik cevaplar veren bir teknik servis var. 10 seneden fazla süredir müşterinizim hizmet her geçen gün kötüye gidiyor. İlk arandığımda çözülmezse komple iptal ettireceğim.

Hüseyin 509 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi22 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5956237 nolu şikâyetinize istinaden 21.07.2016 16:00' dan sonra uzman ekip tarafından saha sinyal çalışması yapılmıştır. Yapılan takip sonucu sinyal değerlerinde herhangi bir dalgalanma olmadığı tespit edilmiştir. Modem takibi tarafımızdan devam ettirilmektedir. Ayrıca, şikayetinizin yetkili birimlerimize iletilmesi sonucunda uzaktan erişim sağlanılarak gerekli işlemlerin gerçekleştiği bilgisi 22.07.2016 19:46' da tarafınızla irtibata geçilerek ve [email protected] adresinden tarafınıza iletilmiştir. Yaşanan sorunun giderildiği bilgisi tarafınızdan teyit olarak alınmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Hüseyin18 Temmuz 2016

  Bir teknik servis geldi. Ping atmasını bilmiyor. :) Yapmaya çalıştığı şeyi defalarca yaptım zaten. hiçbir şey yapmadı oturdu gitti. Yapacağınız bir şey yok dedi muhteşem hizmet.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5956237 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup [email protected] adresine iletilen ekran görüntüleri doğrultusunda duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5956237 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgi talebinde bulunulmuştur. Kablosuz modem talebiniz doğrultusunda 14-07-2016 tarihi itibariyle kurulum işlemlerinizin tamamlandığı yönünde teyit alınmıştır. Ping problemlerinize ilişkin CMD ekranı üzerinden belirtilen testlerin yapılarak test sonuçlarının ekran görüntüleri ile birlikte [email protected] adresine mail yoluyla iletmeniz yönünde bilgi verilmiş olup, gerekli kontrollerin sağlanacağı bildirilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5956237 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön