12 Mart 2015

Uydunet Binanın İnternet Kutusunun Teknik Servis Tarafından Bozulması

5 yıldır kullandığım Uydunet aboneliğimde Kablo TV hizmetini istemiyordum, ancak her ay 7.70 TL ücretini ödüyordum. Tüm sorun '' biz nasıl olsa Kablo TV ücreti de ödüyoruz bir teknik servis gönderin ve bağlantıyı sağlayın'' talebimizden sonra başladı.


Eve gelen teknik servis binanın internet kutusunu bozdu ve tamirini sağlamadan ayrıldı.


Bunun üzerine toplam 6 kez 444 01 26 müşteri hizmetlerini arayarak teknik servisin yaptığı hatayı düzeltmesi üzerine bilgi verildi. Servisin 5 saat içinde gelip binan kutusunu nasıl bozduysa düzelteceği bilgisi verildi, aradan 2 gün geçti şimdi ne talep açıyorlar ne de teknik servis yönlendirmesi yapıyorlar.

Enes 163 Okunma

Cevaplar

 • Enes13 Mart 2015

  Merhaba, servisin bugün eve geçiş yaparak elden aldığı ücreti yine elden tarafımıza iade etmiştir, buna karşılık bir parçayı da sökerek beraberinde götürmüş, başka bir şey takmıştır. Servis kusuru ve eksik parça kusuru olan Uydunet firmasının internet veremediği gün/saat için bir sonraki ay gereğini yaparak faturamızdan bu kusurlu saat/gün tutarını düşmesini bekliyoruz. Gerçi bugün tarafımı arayarak bilgi veren beyefendi bu tutarı düşmeyeceklerini belirtmişti, bunu da bilgilerinize sunarım.

 • Enes12 Mart 2015

  Merhaba, teknik servis gelmiş hatasını düzeltmiş buna karşılık olarak elden 20 TL. Ücret istemiştir, artı olarak istediği 20 TL. Parayı elden almış buna karşılık fatura, makbuz vb. hiçbir şey vermemiştir. Sanıyoruz elden ücret alıp faturasız çalışan bir firmasınız. Servis; internet ve TV nin bağlantısının aynı hat üzerinden alınmasını sağlayan minik bir demir parçasını artı olarak takmıştır, bu parçanın zaten olması gerekmez mi? Hem parça eksik hem ücret alınıyor, hem 2 gün ınternetsız kalıyoruz hem de fatura yok!

 • Kablo Net Temsilcisi12 Mart 2015

  Sayın Abonemiz; 3106525 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, 12-03-2015 tarih itibari ile teknik kontroller sonucunda Uydunet hizmetinizin aktif konumda ve modem sinyal değerlerinizin ideal aralıkta olduğu tespit edilmiştir. Kullanamadığınız günlere ait fatura düzeltme talebiniz 16944486 nolu kayıt ile Yetkili birimlerimize iletilmiştir. Gerekli kontroller yapılmakta olup, neticelenmesi ile ilgili takibi 444 0 126 Türksat Kablo Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçerek sağlayabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi12 Mart 2015

  Sayın Abonemiz; 3106525 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön