31 Ağustos 2016

Uydunet Başvurumu Red Etti

15 Ağustos'ta gerçekleştirdiğim başvurum "hizmet iade" olarak tarafıma hiçbir bilgi verilmeden iptal edildi.
Müşteri hizmetleri yardımcı olamadı. Herkesi arayıp incelemeye gelen bir ekibin 10 metre mesafe olduğu için yan binanın hattından bağlantı yapamadıklarını öğrenebildim.
Bana hiç bilgi geçilmeden 10 metre sebebiyle binama Uydunet çekilmemesini kınıyorum.
Ben vergimi ödüyorum ve hakkımı istiyorum.

Azad 367 Okunma

Cevaplar

 • Azad21 Ekim 2016

  Yan binada olan hizmeti dahi taşıyamıyorlar, o TV reklamlarına yazık, boşuna paramızı çarçur etmeyin reklamlarla... Herhangi bir inceleme geri dönüş vb. yaşanmadı, otomatik PC tarzı cevaplar alıyorsunuz, benim tepkim bireysel tembelliklerinden dolayı birçok işlemi şahsi kararlarıyla iptal eden çalışanlara! !

 • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül 2016

  Sayın Abonemiz; 6325801 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde, 1032421786 hizmet numaralı abonelik talebiniz doğrultusunda kurulum işlemleri ile ilgili olarak adreste Türksat Kablo şebeke hattı bulunmadığı, detaylı keşif yapılarak adrese hizmet verilemeyeceği tespit edilmiştir. İlgili abonelik başvurunuzun sisteme alınması nedeniyle sistem üzerinden hizmet iade işlemi gerçekleştirilmiştir. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Eylül 2016

  Sayın Abonemiz; 6325801 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6325801 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön