19 Şubat 2013

Uydunet Bağlantı Kopması!

Aylardır özellikle akşam saat 22 den sonra bağlantım birkaç dakikada bir gidiyor.Bağlantıyı kes ve tekrar bağlan dediğimde geliyor ve bu işlemi sürekli tekrar ediyorum.444 0 126 nolu telefonu defalarca aradım her seferinde resetleme dns değiştirme vs gibi bir sürü işe yaramayan işlem yapıp şikayet kaydı alıyorlar teknik servis ilgilenecek deniyor.

Bir kaç gün sonra tekrar aynı şikayet için aradığımda servis ilgilenmiş şikayet kaydı kapatılmış deniyor,peki sonuç dediğimde her hangi bir bilgi göremedikleri söylüyorlar ve politikaları gereği teknik servis bize geri dönüş yapmıyormuş.Aboneliğimi iptal ettireceğim ve bunuda müşteri temsilcilerine söyledim.

Orhun 72 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1637974 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1637974 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön