20 Ocak 2014 #2244977

Uydunet Bağlantı Kesintilerine Çözüm Bulamadı!

çözülemeyen kopma sorunları yaşıyorum müşteri temsilcisinden ve servisten yardım aldım ancak sorun devam ediyor ben hakkımı helal etmiyorum ve en kısa sürede tüketici hakları hakem heyetine başvurarak bu hizmetten kendimi kurtarmanın yollarını arayacağım benim sorunuma çözüm üretilemiyor.


Bende farklı bir firmadan internet hizmeti alıyordum Uydunet hem daha hızlı hemde ucuz dendiği için tercih ettim ancak telefonda müşteri danışmanıda gelen teknik serviste akşamları hızın düşeceğini söylediler. O zaman neden bunu özellik gibi lanse ediyorlar.

Güray 93 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2244977 numaralı şikayetinize istinaden arızanın devam etmesi sonucunda tekrar ekip yönlendirilmesi gerçekleştirilmiş olup tarafınızla yapılan görüşmede arızanızın giderildiği teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2244977 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için tarafınızla iletişime geçilmiş olup arıza sonucunuzla ilgili bilgi alınmıştır.Arıza durumunuzla ilgili tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2244977 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön