26 Ağustos 2015

Uydunet Arızaları Bitmek Bilmiyor

Bu firmanın arızaları hiç bitmez. Fatura zamanı geldiğinde paralarını alırlar, faturaya zam yapmayı bilirler ama hizmet veremezler. Neden bu firmaya para kazandırıyoruz?

Evren 313 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3576561 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. 26/08/2015 tarihinde yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte Uydunet hizmetinde yaşanılan sorun hakkında ilgili birimimize bilgi verilmiş olup bundan sonraki süreçte sorun yaşanmaması adına bölgenizin takibe alındığı görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3576561 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3576561 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön