15 Mart 2013

Uydunet Apartman Elektriği Gidince İnternet Kesiliyor!

Bugün apartmanla ilgili bir sorun için apartmanın elektriğini kestiler. Bizim de internetimiz kesildi ama evimizde elektrik var. Bir arıza olunca apartmanda elektrik var mı diye soruyorlardı, oradan aklımıza gelip baktık ve apartmanda elektrik yok.


Görevliye sorunca ne ilgisi olabilir ki gibi cevap aldık ama ilgisinin olduğunu söyledik. Elektriği açınca internet geldi ama bu sefer mantıksız şeyler geldi kulağımıza.
-usulsüz elektrik mi kullanıyorlarmış.


Bunları duymak zorunda değiliz. Switche bir ups takıp apartman elektriğinden ayırmanız lazım diye düşünüyorum

Murat 472 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1685913 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. E-postanızda belirtmiş olduğunuz öneri ilgili birim ve kişilerle paylaşılmıştır. Hizmetlerimizde yaşadığını sorunlar için 444 0 126 veya [email protected] adreslerinden bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede destek olmak üzere yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1685913 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön