31 Ekim 2016 #6821175

Uydunet Altyapı Sorunu Giderilmiyor!

2 hafta önce taşındım bulunduğum apartmanda ''alt yapı yok'' dediler. Alt yapı için başvuru yaptım ama hala gelip altyapı oluşturmadılar. Bu nasıl iş 20 gün oldu aradığımda ise ''yapılacağı dahi belli değil'' dediler. Hem faturam devam ediyor hem TV hem net yok evde. Dağ başında oturmuyorum ben bu nasıl ilgisizliktir yahu. Resmen şehir merkezinde sorun çekiyorum. Çocuğum ödev yapamıyor. Sizden acil dönüş yapmanızı bekliyorum!

Cemile 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi04 Kasım 2016

    Sayın Abonemiz; 6821175 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından alınan bilgi doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilmiş olup taşınılan adrese ait teknik ekiplerimizce inceleme sağlanarak hizmet verilemediği bildirilmiştir. Bu dönem yatırım programlarında ilgili bölgede şebeke yatırım projesi bulunmamakta olup gelecek dönemlerde yapılacak olan yatırım programlarında talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. 1090970712 hizmet numaralı aboneliğiniz için taşınılan adreste Türksat Kablo altyapısı bulunmaması nedeniyle nakil işlemleriniz gerçekleştirilememekte olup şebeke dışı şartlı iptal işlemi sağlanabileceğine dair bilgilendirmede bulunulmuştur. Nakil sonrası taahhüt bedeli ödemeksizin iptal işlemleri ile alakalı evraklarınız ( taşınılan adrese ait ikametgah belgesi, adres beyan formu, kablosuz modem, set top box, nakilden iade talep ettiğinize dair dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi ve smart kart ile birlikte ) Konya Türksat İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunmanız gerekmektedir. İlgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sayın Abonemiz; 6821175 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgi talebinde bulunulmuştur. Yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6821175 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön