26 Ekim 2016 #6786241

Uydunet Altyapı Çalışmaları İşleme Alınmadı!

1 veya 1,5 sene önce mail ile iletişim kurmuştum ve altyapı çalışmalarının işleme alındığını ve en kısa sürede başlayacağı söylenmişti.


Çevremde hali hazırda altyapı var. Sadece benim sokağıma ve apartmanıma gelmesi yıllar mı sürüyor anlamış değilim. Herhangi bir kurum bir sorun çıkartıyorsa bizzat ben o kurumla uğraşırım çünkü alternatifi olmayan, çuvalla para verdiğimiz fakat senelerdir kaliteli hizmet alamadığımız malûm firmadan artık gına geldi. 2016 senesi bitiyor, halen daha yüksek hızda internet yok. Bulut Bilişim'den bahsediyor teknoloji dünyası, benim upload 1 mbit altında şaka gibi.


Altyapı gelecek mi? Hiçbir zaman gelmeyecek mi? Gelmemesinin sebebi nedir? Gelmeyecekse neden bu umutlu vatandaşı bu kadar bekletiyorsunuz? Bu konular hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca kalbimin kırıldığını da buradan belirtmek isterim.


Bol mbit'li günler!

Enes 119 Okunma

Cevaplar

 • Enes08 Kasım 2016

  Henüz değerlendirme aşamasındaysa yine bu iş olmayacak gibi. Anlaşılan evi barkı satıp, altyapılı bir yere taşınmamızı istiyorlar. Bekleyeceğim bakalım. İlginiz için teşekkürler.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6786241 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından 2016 yılı şebeke genişleme çalışmalarının tamamlanmış olduğu ve ilgili adresinize ait alt yapı talebinizin 2017 yılında değerlendirileceği bildirilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6786241 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, alt yapı talebiniz ile ilgili açık adres bilginiz hakkında bilgi edinilmiştir. Yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6786241 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön