22 Şubat 2013

Uydunet Almadığım Hizmetin Parasını İstiyorlar!

Uydu net işlemlerinde yaptığınız her türlü değişiklikte onayınızı istemeden, yapılan değişikliğin faturanıza ne yansıyacağını belirtmeden işlemi hızla değiştiriyor, hatta kampanya ile verdikleri modem in yapılan değişikliğe uygun olmadığını bile bile veremedikleri hizmetin parasını çatır çatır istiyor ve alıyor.


Bu da yetmezmiş gibi gerek müşteri hizmetleri gerekse web sitelerine konuyla ilgili açıklamayı yazdığınızda ilgilenmiyorlar Bugün çağrı hizmetlerini aradığınızda talep edilen değişiklikler için ana adı baba adına kadar bin tane doğrulama alıp bilgi verirlerken online işlemlerde hatalılar ve işlerine geliyor sanırım.

Yalcin 57 Okunma

Cevaplar

 • Yalcin02 Mart 2013

  Uydunet ! bugün tüm online işlemlerde , bankacılık , market,online alışveriş vs. kısacası siz hariç tüm sistemlerin double check-anında bilgilendirme ekranları mevcuttur.Sizde bu işlem sadece müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır ' işleminiz şu şekilde gerçekleştirilecektir , onaylıyor musunuz ' gibi.. ancak online hizmetlerinizde tıkladığın anda herşey değişiyor ( yanlışlıkla yapılsa bile ) . Doc 2 modem doc 3 modem konusunda külliyen haksızsınız , duyurusu yapılmıştır geçerli bir açıklama değil , biz söyledik siz duymadınız gibi amtörce bir yaklaşım.Ben kullanıcı olarak edindiğiniz bu haksız kazancınız için tüm yasal haklarımı arıyor olacağım ve taahüt sürem bittiğinde de olabildiğince sizden uzak duracağım. Yaptığınız işlem karşılıklı taahhütnamemizede uygun değil,tarifeyi bu şekilde tek tıkla kendi çıkarınız adınıza değiştiremezsiniz. BURADAN INSANLARI KANDIRMAYIN SUREKLI ANLAMSIZ CEVAPLAR VEREREK.Kurumunuzun muhteşem imajını ! zedeliyorsunuz.

 • Kablo Net Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın Abonemiz; https://online.turksatkablo.com.tr sitesi üzerinden abonelerimiz hizmet iptali,hizmet başvurusu,tarife değişimi ve fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.Güvenlik unsuru gerektiren işlemler olması sebebiyle online işlemler şifresi güvenlik süreci uygulanarak ve hat sahibi ile görüşülerek kullanıcılarımıza gönderilmektedir.Online işlemler üzerinde yapılacak işlemler kullanıcı sorumluluğunda bulunmaktadır. Tarife değişimi ekranında "Docsis 2.0 modemlerde;10 Mbps'nin üzerindeki hızlarda abonelik gerçekleştirilemez" uyarısı bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Yalcin24 Şubat 2013

  Uydunet Pazar akşamı 17:00 de arayarak ! bilgilendirme yaptı evet çok komikti , online işlemlerde sizi yönlendirmesi gereken bilgiler zaten websayfasının diğer içeriklerinde belirtiyoruz ! Kendilerine ' bana zaman kaybettiriyorsunuz bu komik açıklamanızla lütfen kapatın ' dediğimde sizi anlıyoruz diyerek kapattılar ve açıklayamadılar malesef.TURKSAT; burada bu şekilde açıklamalarla bari okuyucuları kandırmayın,sisteminizin açıkığını kabul edip düzeltin en azından.Benim paramı haksız yere talep ediyorsunuz bunuda kabullenmeniz sizi yüceltir,burada yalan beyan yaparak sadece kurumunuzu küçülüyortüyorsunuz.Son onayımı almadan tarifemi değiştiren ve arkasından hizmetini veremediğiniz ürünün parasını talep eden bu online işlemler mekanızması hakkında tüketici haklarında hakkımı arıyor olacakken bu açık nedeniyle bilgi teknolojiler kurumunada şikayet ediyor olacağım.

 • Kablo Net Temsilcisi24 Şubat 2013

  Sayın abonemiz; 1648985 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede online işlemler hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Yalcin22 Şubat 2013

  Sayın Uydunet , sorun zaten sizin çözümsüz yaklaşımınız ve beni bilgilendirmemeniz , bırakın lütfen ' default ' cevapları , hizmetini veremediğiniz ürünün bedelini nasıl talep ettiğinizi açıklayın ve siz arayın lütfen.Ya da bekleyin fatura ödemesinden sonra avukatım arayacaktır sizleri.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın Abonemiz; 1648985 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön