07 Mayıs 2013 #1783857

Uydunet Alelade Bağlantı!

Yaklaşık 4 yıllık kullanıcıyız ve kabul etmek gerekir ki servis hizmetleri, güzel çalışmakta fakat:
evimizi 40 gün kadar oluyor taşıdık, yeni binamızda kablo tv hattı olmadığından yan binadan çekildi. Bahçe ve duvar üstünde açıkta geçen bir kablo. Bina sakinlerinden rahatsız olan biri hergün aklına geldikçe kabloyu kesti.


Günde 2 defa arıza kaydı bıraktığım oldu. herseferinde soruna köklü çözüm (dışardan gelen bir kablo yerine yer altından gelen hat) istedim. Şimdi kimi arasam şurayı arayın, burayı arayın, falanca yere gidin dilekçe bırakın. Soruna köklü çözüm istiyorum fakat ne ilgilenen ne çözen var. Kablo çekimi düzgün yapılmadığından tv izleyemiyorum.

Mahir 76 Okunma

Cevaplar

  • Mahir20 Mayıs 2013

    Sanırım uydu net dinlemeyi bilmiyor. Sanki ben 444lü numarayı hiç aramadım, hayır 444 teki arkadaşlar sadece arıza kaydı alıyor, diğer sorunları çözme konusunda sıfırlar. Evet Sorunum çözüme kavuştu çünkü bizzat kablo başında nöbet tuttum, yapanı yakaladım, polise ihbar ettim, kapısına (ki komşum) polis gitti ve bir daha kabloma ellenmedi. şikayetim tamamen geçerli kablo bağlantısında hiçbir değişiklik yok. 3 hafta önce nasılsa hala aynı.

  • Kablo Net Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1783857 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1783857 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön