02 Mayıs 2014

Uydunet Adil Kullanım Kotası Yok Denilerek Yanıltıldım

2 ay önce müşteri hizmetleri 3mb İnternet'in 10mb yükseltileceğini söyleyerek bilgi aktarımı yaptı, erkek arkadaşım telefonda ısrarla sınırsız ve adil kullanım kotası yok değil mi diye sormasına rağmen hayır yok dendi, fakat sonradan hızımız düştüğünde adil kullanım kotasından bahsedildi.


Üstelik 10 mb den 3 mb düşeceği söylenilen hız şu an yerlerde, üstelik bu durum öyle bir kaç saatlik de değil, örnek vermek gerekirse bugün 1 mayıs evimde bir film izleyeyim dedim öğlen saat 15: 00 dan 23:00 a kadar bir filmi yükleyemedi, her ay ödediğim faturanın karşılığını almak istiyorum veya bana vaad edilen hizmetin verilmesini, teknik ekipten arkadaşlar da defalarca evime gelmesine rağmen sorun çözülemedi.

Ayşe 977 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz; 2427805 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede ekiplerimizin yapmış olduğu kontrol sonrası arızanızın giderildiği fakat hızınızda ara ara yavaşlık yaşadığınız bilgisi iletmeniz üzerine ekiplerimiz tekrar kontrol sağlamış ve modem konumunda değişiklik yaparak sorununuzun giderildiği bilgisi aktarmışlardır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ayşe06 Mayıs 2014

  görevli arkadaşlar eve geldi modem değişti, telefonla da arayıp sorunun giderilip giderilmediği soruldu her defasında aynı cevabı veriyorum hayır sorun giderilmedi, az önce yine bir hız testi yaptım aynen değerleri yazıyorum download speed 2. 54 upload speed 0.98 olması gereken hız 10mb ve bana yine arıza kaydı bırakın deniliyor bu ay tam 8 kere arıza kaydı bıraktım ne arızaymış bir türlü giderilemedi, ben ayda 8 gün oturup arıza kaydı giderecek arkadaşları mı bekleyeceğim sizler de benim yerime ev kiramı ve faturalarımı ödersiniz artık ne de olsa günlerim her gün sizi evde beklemekle geçecek, şaka bir yana artık çok sıkıldım ya bu sorunu kökten çözün ya da benim aboneliğimi iptal edip bu tutsaklıktan kurtarın..

 • Kablo Net Temsilcisi04 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz; 2427805 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla iletişime geçilerek modem değişimi yapıldığı konusunda bilgi alınmıştır, test etme imkanınız bulunmadığı için talebiniz doğrultusunda 05.05.2014 tarihinde tarafınızla tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla.

 • Ayşe03 Mayıs 2014

  yetkili arkadaş bir sorunumuzun olmadığını ve gerekli düzeltmelerin yapıldığını söyledi, fakat şu an internet hızımız 1mb. sorunun giderilmiş hali bumu dur? aynı sorun yaşanmaya devam ediyor nedense arkadaşlar geleceği zaman sorun 1-2 saatliğine gideriliyor fakat yetkili arkadaşlar gittikden sonra aynı sorun devam ediyor her ay ödediğim faturalar cebimden çalınan paradır, karşılığını alamadığım hizmet ödemesidir?yekili arkadaş aynı sorunun yaşanıp yaşanmayacağına bir garanti veremem dedi üstelik, ben de her ay faturamı ödemeye garanti veriyorsam alacağım hizmette de garanti isterim deyince yetkili arkadaş size dürüst davrandim bir daha sorun yaşamayacaksınız demem gerekirdi dedi!!!

 • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz, 2427805 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla iletişime geçilmiş olup BTK'na iletmiş olduğunuz şikayetiniz ve internet hizmetinizde bulunan adil kullanım noktası hakkında size bilgilendirmede bulunulduğu bilgileri aktarılmıştır. Yavaşlık sorunuzla ilgili olarak hız testi gerçekleştirilmiş olup talebiniz doğrultusunda ekip yönlendirilmiştir. Arızanınzla ilgili olarak tekrar tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz; 2427805 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön