30 Nisan 2013 #1771184

Uydunet Abonelik İptal Edilmiyor!

Satın almış olduğum eve kablolu tv ve uydunet aboneliğimi nakil etmek için başvurduğumda taşındığım adreste altyapılarının olmadığı için devir yapamıyacağımı ve kullanmasamda ödemek zorunda olduğum belirtildi. İptal etmek için yıllık abone ücretlerini peşin ödersem (yaklaşık 240tl)o zaman abonelik iptali olabileceği söylendi.


2 yıllık sözleşmenin 1 yıl daha devam ettiğini koz olarak kullanıyorlar ve dışardan birini bulmamı aboneliğimi o kişinin üzerine aktarabileceklerini dile getiriyorlar. Kendilerine başvuran müşterilerine benim aboneliğimi aktarın veya aboneliğimi dondurun dediğimdede mümkün olmadığı söyleniyor. Hizmet götüremedikleri için iptal yoluna gidiyorum,kendi kusurlarını görmüyorlar.

Murat 210 Okunma

Cevaplar

 • Murat01 Mayıs 2013

  ben ıptal etmek ıstemıyorum aldığınız paranın karsılığında sızden hızmet ıstıyorum

 • Murat30 Nisan 2013

  yazdığınız maddelerden haberımız var herhalde kendınızı korumaktan baska bısey bıldığınız yok.Abonelık suresınce muşteri hızmetlerınden ararlar soyle kampanyamız var boyle uygulamamız var iptal etmek zorunda kalıncada mşteriye yok tahhatunuz var yok soyle yok boyle.ben sızın altyapınızın olduğu yere goremı adres değiştırmek zorundayım.ben ıptal etmek zorunda kalıyorum sızın becerıksızlığınız yuzunden cunku altyapıyı gelıştıremedıgınız ıçın magdur oluyorum kalkıpta bana maddelerı anlatıp durmayın işimi çözceksenız cozun yoksada zaten reklamınız guzelce yapıyorum 2 aydır.Bende beyaz eşyacıyım bu ıslerın ıcınden bırıyım ,kaç tane müşterımızı lcd tv alınca teledunya abonelığını geçmelerını ıkna ettık,yerı geldı ınternet bağlatmak ısteyenlere uydunet onerdık.Ama goruyorum kı muşterı memnunıyetıne onem vermeyen bır fırma olduğunuz ortaya cıkıyor bizde cevremızdekı ınsanları aydınlatıyoruz aman tahhutlu ıslere gırmeyın.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz, Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Dilerseniz konuyla ilgili bulunduğunuz ildeki yetkili birim olan Türksat İl Müdürlüğü ile görüşebilirsiniz. http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Madde 3- “Kablo TV ve interaktif Hizmetlerinin, abonenin herhangi bir nedenle şebeke olduğu halde aldığı hizmeti nakil ettirmemesi ve/veya Türksat A.Ş tarafından Uydunet hizmetinin teknik imkânsızlıklar nedeni ile abonenin hizmetten yararlandığı yerde verilememesi, sürekli olarak hizmet verilememesi nedeni ile nakil yapılamaması, taahhüt etmiş olduğu süre dolmadan aboneliğini sona erdirmesi durumlarında; (varsa) geriye dönük kullanım borçları, (varsa) ödenmemiş kurulum ücretleri, taahhütle Ücretsiz Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box alarak abone olmuşsa, Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box ücretinin tamamı, Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box cihazını taksitle almışsa kalan taksit ücreti ve söz konusu hizmete ait taahhüt süresi balangıcından iptal süresine kadar olan kampanya kapsamında maliyet paylaşımlı, firma finansmanlı projelerde ya da kaçak kullanımdan dolayı yapılmış taahhütlü aboneliklerde, aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda taahhüt ettiği süredeki TÜRKSAT A.Ş’ ye ödenmemiş ücretler aboneden tahsil edilir”. Madde 11. “Abone Kampanya çerçevesinde TÜRKSAT A.Ş.’ den aldığı Uydunet Hizmetine ilişkin aboneliğinin başka yere naklini talep etme hakkına sahiptir. Nakil işlemi yapıldığında Abone aynı şartlar ile kampanyadan yaralanmaya devam eder. Uydunet Hizmetinin, teknik imkansızlıklar nedeni ile, Abone’nin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeni ile Abonenin Aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda 3. madde hükümleri uygulanır.” Saygılarımızla,

 • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1771184 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön