08 Temmuz 2016

Uydunet 6 Aydır Düzelmeyen Bağlantı...

Aylar önce sorunsuz geçmişime güvenerek yeni adresime bağlattığım Uydunet ve Teledünya hizmetlerinden bağlandığı günden beri kesintisiz hizmet alamıyorum. Günde minimum 3 defa kesilen interneti, ilk günler 8-9 defa eve gelen servis çözemedi ve sorunu modemde buldu, bu arada Teledünya hizmetinin de parazitli ve cızırtılı olmasının sorunu bildirilmedi, genel arıza, normal arıza, sinyal değeri vb. denilip geçildi.

Bölge müdürlüğünün yedek modemi ile de sorunlar çözülmediği halde sorunun bir türlü modemde olmadığına ikna edemedim yetkilileri, hatta sağ olsun buradaki bölge müdürlüğündeki çalışan yeterince yardımcı olduğu halde, sorunun modemden kaynaklı olduğuna dair yazılı bir teknik rapor istediğimde veremeyeceğini söyledi...

Uzatmadan, bugün gün yine boyu televizyonda da internette de sinyal hiç yok. Hayatımdaki en kötü hizmet sağlayıcı olmayı başardın. Teşekkürler Uydunet.

Murat 223 Okunma

Cevaplar

 • Murat16 Temmuz 2016

  İnternet haftanın yarısı yok dedim Teledünya ile birlikte kesiliyor dedim, modem aldırttınız. Buraya şikayet kaydı bıraktım, iki adam yollayıp çözdük dediniz, size inandım şikayeti kapattım ve yine geceleri 11 den sonra kesilen internet ve bugün saatlerdir internetim ve televizyon bağlantım yine yok. Kardeşim size neden fatura ödüyorum ben? Ya bu sorun çözülecek ya da biz size hizmet sağlamayı beceremedik diye bana yazılı ve kurum tarafından verildiği belli bir kağıt vereceksiniz ve iş mahkemede bitcek. Öyle bedavaya sorun çözmeden para almak hangi ülkede, hangi inançta var? Müşteriye sözleşme imzalatıp hizmet vermemek nerede mevcut? Defalarca, sorun modemde ise bana teknik servisiniz yazılı bir kağıt versin, ona binaen ben modem alayım dedim, öyle bir hizmetimiz yok dediniz. Ben de size güvendim, modem aldım... Buyurun çözülmüş mü siz bakın: http://i. Hizliresim.com/l1549X. Png

 • Murat15 Temmuz 2016

  Sorun yarına yani 16 Temmuz'a kadar çözülmezse, ilk olarak BTK'dan başlayacağım şikayet etmeye. Ya bu sorunu çözeceksiniz, ya beceremediğinizi kabul edeceksiniz. Bugün 5 saat oldu, internet ve TV hala yok, servisiniz bu saate kadar işi gücü bırakıp evde bekleyen beni evde bulamamış, hadi bana arıza modemde diye zorla modem aldırmanızı geçtim, aldıranın çoluğundan çocuğundan çıksın, hadi bana sorun modemde, modemi değiştirin internetiniz düzelecek diyen Balıkesir bölge müdürlüğündeki yetkiliyi Allah a havale ettim. Rezalet, yalan, çözümsüzlük, baştan savma, hepsinin bedeli var elbet ya bu ya öbür tarafta...

 • Murat15 Temmuz 2016

  Şu an bu yorumu telefonumun 3G bağlantısından yapıyorum. Bunun utancı da size yetsin.

 • Murat15 Temmuz 2016

  Http://i. Hizliresim.com/l1549X. Png Sinyal değerleri downstream kanalında çok düşük, upstream kanalında çok yüksek ve sorun modemde diye beni aylarca oyaladınız, kandırdınız, yeni modem aldırttınız. Televizyon kutusu da bozuk o zaman? Ondan neden aldırmadınız? Bir de sorunu takip ediyoruz inceleme başlattık diye adam kandırıyorsunuz... Sorumlu kimse, işini düzgün yapmayan, bu hizmeti hala düzeltmeyen ya da bu hizmetin sorunlu olduğuna dair bana yazılı belge vermeyen, hiçbirisine hakkımı helal etmiyorum. Bu verdiğim son şans, aksi takdirde yaşadığım süreci Türkiye'nin en büyük sosyal mecralarında paylaşacağım ve mahkemeye başvuracağım. Parayı sokaktan toplamıyorum ben kardeşim.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5907391 nolu şikâyetinize istinaden iletmiş olduğunuz yorum kapsamında tüm hizmetlerde yaşadığınızı belirttiğiniz arıza ile ilgili 21688517 numaralı arıza kaydınız oluşturulmuştur. Arıza kaydına istinaden ekiplerimiz müdahaleyi bina dağıtım kutusu üzerinden veya ihtiyaç duyulması halinde daire içerisinde gerçekleştirecektir. Modeminizin açık konumda bırakılması rica olunur. Ekiplerimiz haftanın 7 günü 09:00 – 22:00 arasında yardımcı olmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Murat15 Temmuz 2016

  Allah bildiği gibi yapsın sizi TV ve internet saatlerdir yok. Başka bir sözüm yok... Http://i. Hizliresim.com/GzMGQv. Png Aldırttığınız modem için de sorumlulara hakkımı helal etmiyorum.

 • Murat13 Temmuz 2016

  6 ay süren cebelleşmelerden sonra, bir şekilde internetimin bağlantı sorunu çözülmüş görünüyor teşekkürler. En azından şimdilik. Demek ki buraya yazmak bazen etkili olabiliyormuş...

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5907391 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek teknik ekiplerimiz tarafından gerekli kontrollerin sağlandığı bildirilmiş olup anlık incelemeler kapsamında modem değerlerinizin normal olduğu, kopmaya rastlanılmadığı iletilmiştir. Daire içi ve şebeke üzerinden kontroller gerçekleştirilmiştir. İlerleyen süreçlerde yeniden sorun yaşanması halinde yetkili birimlerimize durumu ileteceğiniz teyit edilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5907391 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5907391 nolu şikâyetiniz ile ilgili 11.07.2016 12:02 'de tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Murat10 Temmuz 2016

  Bana ulaşılmadığı gibi bıraktığım şikayet kaydının ardından serviste gelmedi eve ve bugün öğlen 4 saat, ve gece 01 den beri internet yok. Ya bana bu işi beceremedik diye bir kağıt vereceksiniz ve tüketici mahkemesine gideceğim ya sizin yüzünüzden aldığım modemin ücretini ve internete bağlanamadığım saatlerin ücretini bana geri vereceksiniz ya da bu sorunu çözeceksiniz kardeşim. Yok öyle para almak haybeye...

 • Murat09 Temmuz 2016

  Aman kusur sizde değil. Değmez...

 • Murat09 Temmuz 2016

  Gerekli incelemeleri başlatmışsınız... İncelemelerinizi yazayım da okuyanlar sorunu çözdüğünüzü sanmasın... İnceleme dedikleri şu: Servis geldi, eve baktı aşağıdaki kutudan kablo söktü taktı, sorun modemde dedi gitti. Gittim modem aldım, sizin dağıttığınız netmasterlardan hem de, saat 18.00 gibi müşteri hizmetlerine tanıttırdım, internet gelir gibi oldu ve yine yok. Hem de iki saat. Bravo. Eve gelip iki kablo söküp takmakla inceleme başlattınız... Alamadığım internet için fatura kesmekle birlikte bir de modem aldırttınız bana. Rezaletin böylesi... İncelemeymiş, görenler de bir şey yaptınız sanacak...

 • Murat09 Temmuz 2016

  Bravo

 • Kablo Net Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Sayın Abonemiz; 5907391 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Murat08 Temmuz 2016

  Gelen ekiplerden biri diyor sorun sinyal değerinde biri diyor sinyal normal sorun modemde, biri diyor -8 desibele kadar normal modem sorunlu, biri diyor 8 desibel aşağısı kurtarmaz sorunu çözdük... Modem sorunlu ise televizyon neden kesiliyor, senin yedek modeminle de bağlanamıyorum. Hat sorunlu ise neden sorumluluk sahibi gerçek bir firma gibi davranıp gerekli düzeltmeyi yaptormıyorsun? Bu ne kardeşim? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Gelen ekiplerin birbirinden haberi yok... Ayın yarısında alamadığım bir hizmet içim benden fatura talep edemezsiniz. Ya adam gibi sorumluluk alıp düzelteceksiniz, ya da biz hizmet veremiyoruz, beceremiyoruz diye yazılı bir metin vereceksiniz.

 • Murat08 Temmuz 2016

  Eğer sorun çözülmezse ya da sorunun modemden kaynaklı olduğuna dair bana teknik bir rapor verilmezse, (bu durumda kendi sattığınız Teledünya kutusunun da sorunlu olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz) gerekli bütün merciler ve sosyal ağlardan şikayetimi daha ciddi şekilde bildireceğimi de buradan belirtiyorum. Yok öyle yarım hizmet üstüne taahhüt iptali cihaz parası falan istemek boş yere. Sokaktan toplamıyorum parayı, makul hizmet için ödüyorum ve o hizmeti vereceksiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön