16 Eylül 2015

Uydunet 4 Gündür Ne Televizyon Ne İnternet Var Artık Yeter!

Nasıl bir firma, nasıl bir mağduriyet yaşıyoruz. Yeter artık ben 2,5 yıldır sizden memnun iken şu an yaşadığım mağduriyet rezillik.
Ben anlayamıyorum efendim bir evde 4 gündür ne Televizyonun ne internetin olmamasını aklım almıyor, kablo değişiyormuş; servislerinizin çalıştığı
yeri belirtin yardım edelim seferberlik çıksın bu nedir ya. Nasıl bir şey bu aradığımızda gece de çalışıyorlar gündüz de sabaha karşı 3' de arıyorum yine çalışıyorlar ve bu arıza giderilemiyor öylemi. Nedir bu ya nasıl bir şey mağduriyetimi dikkate almanızı önemle arz ediyorum. Yarına kadar gelmemesi durumunda ilgili mahkeme ve adalete başvurmayı düşünüyorum tüketici hakları vesaire ne kadar kurum varsa.

Caner 113 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3732918 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3732918 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön