14 Eylül 2015

Uydunet 4 Gündür Bölgesel Deyip Kullanıcıyı Mağdur Ediyorlar!

Zaten telefonlarına ulaşmak için 1 saat bekliyorum. Aradığımda Konya geneli sıkıntı var 1-2 saate gelecek internet diyorlar haklarını yemeyelim internet geliyor ama sadece yarım saatliğine şimdi tekrar gitti yine 1 saat telefonun düşmesini mi bekleyip internetin 2-3 saate geleceğini öğrenmekle yetinelim!

Burak 167 Okunma

Cevaplar

  • Burak15 Eylül 2015

    Yine gitti internet bari süre verin ne zaman bitecek bu şeyler.

  • Kablo Net Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3715785 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3715785 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön