07 Aralık 2013

Uydunet 20MBT Yerine 4-8MBT Hız Alıyorum!

Kurulumun olduğu gün 16-17 mbt arası hız alıyordum. Modem ayarlarını uzaktan yardımla yaparken internet sağlayıcınızla görüşün hızınız yavaş dediler. Aradım ilk gün test yayını olduğunu bir sonraki gün düzeleceği söylendi. Evet test yayından ana yayına geçtik ama beklenen olmadı. Dahada kötüleşti hız testi 4-8 arası vermeye başladı.


Müşteri hizmetlerini 6 kere falan aradım 3 temsilci bölgede sorun olduğunu diğer 3 temsilci bölgemde bu gün hiç bir sorun olmadığını her şeyin normal olduğunu söyledi. Hangisi doğru ben anlamadım onlar biliyordur nasıl olsa. Neyse sorun bir türlü düzelmiyor 7 günlük iade süremi mi doldurmaya çalışıyorlar anlamadım. Ama böyle giderse zaten çözüm bulamadan iadesini yapacağım.

Görkem 175 Okunma

Cevaplar

  • Görkem08 Aralık 2013

    Bu gün arandım ve servisin geldiği söylendi .servis gelmiş ama nedense bi zahmet ederek sorun gitti mi diye sormamış. sorun hala devam teşke gelmeselermiş şimdiki hızım dahada düştü. Şaka zannetmeyin dün servisin geldiğini iddia ettikleri saatlerden sonra hızım 20mbt yerine 0.38 mbt gördüğü anlar oldu bence servis gelmedi.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2158568 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için 08.12.2013 tarihinde tarafınızla iletişime geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi07 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2158568 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön