29 Mart 2016

Uydunet 2 Gündür Hizmet Alamıyorum

27 Mart 01.00'den itibaren internet hizmetini alamıyorum. Arıza kaydı bıraktım, çalışmaların sürdüğünü söylüyorlar ancak ne tür bir işlem yapıldığı ve arızanın ne zaman bitebileceğine dair bilgilendirme yapılmıyor.

Saim 188 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5188297 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmıştır. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. İletmiş olduğunuz tüm bilgiler dahilinde gerekli aksiyonlar alınacaktır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Saim'in Teşekkür Mesajı29 Mart 2016

    Arıza dün itibariyle giderildi teşekkürler, ama bilgilendirme konusuna daha dikkat edilmesi gerekiyor.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5188297 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön