15 Ocak 2016

Uydunet 15 Gündür İnternet Kopuyor!

Yaklaşık 15 gündür internetim 2 dk da bir 1 dakikalık sürelerle kesiliyor, her gün aramama rağmen arıza kaydı bırakmama rağmen düzeltilmedi. Eve 1 kere servis geldi sorunu çözemedi aradığımda hep aynı şeylerden bahsediliyor her seferinde telefon numaram bilgilerim isteniyor sürekli teknik servis gelecek deniyor geldi dışarıdan sorun halledildi oluyor.

Aykan 178 Okunma

Cevaplar

 • Aykan09 Şubat 2016

  40gündür arıza kaydı bırakmama rağmen her gün test modem istememe rağmen servis ilgilenmiyor geince de dışarıdan arıza çözüldü deniliyor hala bi çözüm üreten olmadı

 • Aykan18 Ocak 2016

  Ondan sonraki arıza kayıtlarına hiçbir çözüm yapılmadı. Ayrıca evde iki kişi kaldığımızdan üyelik yapılırken 2farklı numara istendi ikimizde verdik sürekli SMS olarak bana bilgi gelirken daha sonra sistemdeki telefon numaranız yanlış denildi ulaşılamadı denildi acilen çözüm istiyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi17 Ocak 2016

  Sayın Abonemiz; 4656615 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 14-01-2016 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir. Teknik ekibimizin oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde dairenin kapalı olduğu ve sistem üzerinde bulunan telefon numarasından arama yapıldığı zamanda ise telefona farklı bir kişinin çıktığı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Aykan16 Ocak 2016

  4G ündür servis bekliyorum modem gönderilecek denilmişti en son. Acil olarak arıza kaydı bırakıldı iki kere. Şikayeti yazmama rağmen hiçbir gelişme yok kimse arayıp bilgi vermedi.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Ocak 2016

  Sayın Abonemiz; 4656615 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön