31 Ekim 2016 #6807175

Teledünya (Türksat) İnternet Hız Ve Bağlantı Sorunu

Ankara'nın merkezi olan Çankaya bölgesinde yaşamamıza rağmen 2 yıl önce Teledünya (Türksat)'ın TV + internet paketini taahhüt vererek kullanmaya başladık. Ancak aldığımız günden beri internet bağlantısında sürekli kopma ve hız sorunları yaşadık. Zaman zaman hız 2 Mbit'e düştü. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bunu sürekli geçici çözümler sunarak sorunu gideremediler.


En son resimli kanıtlarımız üstüne mail olarak gelen cevap sorunun ne zaman giderileceğine dair muğlak ifadeler ile geçiştirilmiş ayrıca bu problemin 2 yıldır devam ettiği düşünülürse yapılan açıklama kabul edilemez. Bu sorun giderilemediğinde taahhüt paketimizin bitmesine rağmen yenileme gereği duymayacağım!

Tuğba 613 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Sayın Abonemiz; 6807175 nolu şikâyetinize istinaden arıza ekiplerimiz tarafından yapılan müdahale kapsamında irtibata geçilerek sinyal ölçümlerinin yapıldığı, daire içerisinde gerekli kontrollerin gerçekleştirildiği yönünde bilgi iletilmiş olup teknik birimlerimiz tarafından modeminizin takibe alınarak sorun ile karşılaşılması durumunda müdahalelerin sağlanacağına dair bilgilendirmede bulunulmuştur. Yaşamış olduğunuz sorunun belirtilen süreç sonunda devamı halinde sikayetvar.com üzerinden tarafımıza bilgi iletebilirsiniz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Sayın Abonemiz; 6807175 nolu şikâyetinize istinaden arıza kaydı sonucunuz ile ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6807175 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6807175 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6807175 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön