18 Eylül 2013

Kurulum İçin Kaç Gündür Uydunet'i Bekliyorum!

Kaç gün oldu Kurulum için aranacak gün verilecek kurulumunuz yapılacak dendi fakat kimse ne arıyor ne soruyor, anlamadım. Uydunet Çağrı merkezini arıyorum en geç 8 gün içerisinde yapılacak deniyor ama arayan yok ki. Yarın hiç evde kimse yok nasıl yapmayı planlıyorlar. Anlayabilmiş değilim doğrusu.

En kısa zamanda beni çağrı merkezi değil kurulum için arasınlar. Çağrı merkezi arayıp da en kısa zamanda kurulumunuz yapılacak diyeceklerine hiç aramasınlar daha iyi!

İsmail 97 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2017175 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2017175 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön