11 Eylül 2013 #2006579

Kaplumbağa Hızından Yavaş İnternet Uydunet!

5 yıldır TTNET kullanıyorum 8mbıt lik internet hızları var ama internette yapmadığım giremediğim site izleyemediğim video yok. Uydunet hızı görünüşte 20mbıt gözüküyor ama telefonumun interneti bile bundan daha hızlı yemin ederim. Ben bu kadar yavaş bir internet hatta yavaşta demek haksızlık olur neredeyse hiç açılmıyor. Şu Sikayetvar. com a girene kadar bile 15 dakikadır uğraşıyorum. İnsanlar baktığında 20mbıt ınternet diyor, çok hızlıdır ne istesen tıklayıp direk açılır diyor.


Ama en ufak bir videoyu bile açmıyor. O kadar yavaş ve abartmıyorum. Oturduğumuz ev dublex modem alt katta duruyor ve üst kata sinyal çekmiyor ki üst kata apartmanın 1. katındaki TTNET'in wireless'ı bile tam çekiyor.

Ahmet 216 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2006579 numaralı şikayetinizle ilgili 11.09.2013 tarihinde sizinle yapılan görüşmede sistem üzerinden gerekli kontrolleriniz sağlanmış ilgili işlemler gerçekleştirilmiştir.Sorununuzun devam etmediği tarafınızdan teyit edilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2006579 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön